سوالات خود را از طریق پشتیبانی آنلاین سایت فایل بست با ما در میان بگذارید.( پاسخگویی ۲۴ ساعته )

▁▁▁▁▁▁▁▁▁

راهنمای دریافت فایل:

 بلافاصله بعد از این که هزینه محصول را از طریق درگاه آنلاین پرداخت کردید لینک های دانلود به شما نمایش داده میشوند و شما میتوانید دوره های آموزشی را به راحتی دانلود کنید.

 

۱ به دلیل این که تعداد فایل های ویدیویی و محتوای برخی دوره ها زیاد است و همچنین جهت صرفه جویی در مصرف اینترنت کاربران برخی از دوره ها را فشرده سازی کردیم و برای باز کردن فایل های zip(زیپ و فشرده شده) در گوشی و یا کامپیوتر خود احتیاج به نرم افزار winrar و یا unzip دارید که باید از قبل در گوشی و کامپیوتر خود نصب کرده باشد.

۲ برای باز کردن فایل word باید نرم افزار Microsoft Word در گوشی و یا کامپیوتر شما نصب باشد. 

توجه: { فایل زیپ (zip) و word } آموزش خریداری شده فوق به ایمیل شما ارسال  می شود… پس حتما از ایمیل فعال در فرم پرداخت استفاده کنید.

▁▁▁▁▁▁▁▁▁

اگر سوال خاصی دارید… مثل چگونه اعتماد کنم؟ میتوانید از بخش چت آنلاین سایت یا از قسمت ثبت تیکت با ما در ارتباط باشید تا اسکرین شات ها و تصاویر دوره های موجود و همچنین تصاویر دوره های ارسال شده برای خریداران قبلی و میزان رضایت آن ها را دریافت کنید. 

دسترسی به تمامی محصولات سایت با پرداخت تنها ۴۹۹ هزار تومان به مدت محدود امکان پذیر است…. (برای اطلاعات بیشتر به پشتیبانی آنلاین سایت پیام ارسال کنید)