نویسنده
تاریخ انتشار
۳۰ آذر ۱۳۹۹
دسته بندی
تعداد بازدید
2446 بازدید
890,000 تومان

ربات ارسال سفارش سرخطی بورس

ربات حرفه ­ای سرخطی زن بورس بهترین راه برای کسب درآمد میلیونی از بورس و نیز قرارگیری همیشگی در صف میلیونی خرید و فروش سهام بورس است.

همان طور که می­دانید خیلی از مواقع صف طولانی عرضه­ ها ما را از خرید و یا فروش به موقع باز خواهند داشت و احتمالا شما نیز در بورس در پشت صف خرید یا فروش متوقف شده اید. در چنین شرایطی یا یک خرید خوب و سودی مطلوب را از دست خواهید داد و یا این که امکان فروش از شما سلب شده و تنها کاری که از دست شما برخواهد آمد مشاهده ذره ذره از بین رفتن سرمایه تان است. این در حالی است که دیگر به کمک استفاده از یک ربات احتمال رویارویی با این مشکلات بسیار کاهش خواهد یافت.

اگر از مشتریان قبلی هستید به منظور دانلود به روزرسانی ­ها کافی است به حساب کاربری خود مراجعه نموده و بسته جدید را دانلود کنید

قیمت تخفیفی پس از هر آپدیت با افزایش رو به رو خواهد بود و تا چند وقت دیگر نیز قیمت کل افزایش پیدا نموده و دیگر امکان استفاده از تخفیف وجود نخواهد داشت چرا که این مجموعه نفیس در واقع شام انواع ربات ­های سرخطی است و در یک پکیج تمامی نکاتی که برای حرفه­ ای شدن در سرخطی زدن به آن­ها نیاز خواهید داشت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

ربات سرخط زن بورس

نکته:
این محصول  در واقع شامل چند نوع ربات است و در هر آپدیت تمامی­ آن­ها با تغییراتی همراه خواهند بود و آموزش این تغییرات و آپدیت نیز در درون پکیج قرار داده میشود. لازم به ذکر است که این ربات به هسته به صورت مستقیم دسترسی نخواهد داشت و تنها قابل اجرا بر روی کارگزاری شما خواهد بود و از این رو نباید انتظار داشت که به واسطه این ربات در صف، نفر اول شد و شما به هیچ عنوان نبایستی باور کنید که یک ربات سر خطی قادر خواهد بود که شما را به نفر اول صف تبدیل نموده و تنها کاری که از عهده یک ربات سرخط حرفه­ ای برخواهد آمد افزایش شانس شما و بهبود رتبه تان می­باشد.

البته لازم به ذکر است که این موضوع نیز به شرایط گوناگونی بستگی خواهد داشت در واقع کارگزاری شما بایستی در ارسال سفارش شما به سرعت عمل نماید این در حالی است که غالبا کارگزاری­ها در اولین لحظات با اختلال همراه خواهند بود و از این رو ثبت سفارش با تاخیر همراه خواهد بود. از دیگر شرایط لازم نیز می­توان به برخورداری از اینترنت پرسرعت، سیستم پرقدرت در پردازش، ارسال سفارش در زمان مناسب اشاره نمود.

در صورت فراهم بودن موارد بالا این ربات سبب افزایش شانس شما خواهد شد و در رابطه با گرفتن رتبه بالاتر از سوی شما هیچ تضمینی وجود نخواهد داشت چرا که به غیر از شما افراد دیگری نیز از این ربات استفاده خواهند نمود. حتی گاهی ممکن است افراد با ثبت سفارش دستی نیز با یک تفاوت صدم ثانیه­ ای از شما پیشی بگیرند لذا با توجه به این که این امکان وجود نخواهد داشت که چند نفر به عنوان نفر اول صف باشند بنابراین نمی­توان چنین انتظاری از یک ربات داشت و در واقع تا حدودی شرایط به شانس شما نیز بستگی خواهد داشت. ربات سرخطی بورس قادر به افزایش عملکرد و شانس چند برابری شما در صف های خرید و فروش خواهد شد.

اگر چه ما تا به حال موارد بسیاری داشتیم که به واسطه ربات ما موفق به کسب رتبه اول شده ­اند اما نمی­توان از افرادی که رتبه­ های بدی داشته ­اند نیز غافل شد و در واقع در کنار داشتن یک ربات خوب شما بایستی از کارگزاری سریعی نیز برخوردار باشید.

چگونه می­توان ربات سرخطی بورس را دریافت نمود؟

شما پس از آن که به صورت آنلاین خرید و پرداخت را انجام دهید به طور خودکار از طریق ایمیل ربات و محتوای آموزشی را دریافت خواهید نمود. لذا توصیه می­شود به دقت ایمیل خود را ثبت نموده تا از آپدیت ­ها نیز بهره ­مند گردید.

نحوه استفاده از ربات سرخط زن برای موبایل

به طور کلی این ربات طراحی شده برای سیستم، کامپیوتر و لپ تاپ می­باشد و چنانچه قصد استفاده از این ربات برای موبایل خود را داشته در آموزش این ربات ترفندهایی آورده شده که به واسطه آن­ها به راحتی امکان استفاده از این ربات برای کلیه سیستم­ ها برای شما وجود خواهد داشت و در واقع هیچ محدودیتی از نظر پلتفرم بر سر راه شما نخواهد بود همین که یک اینترنت پرسرعت در اختیار داشته باشید راه اندازی این ربات برای شما ممکن خواهد بود و البته حتی در صورت عدم برخورداری از اینترنت پرسرعت نیز باز هم این ربات خود را با شرایط شما وفق خواهد داد و در واقع با همین ربات موبایلی نیز شما قادر به تجربه زدن بهترین سرخطی ­ها خواهید بود.

از ربات سرخطی برای کدام یک از کارگزاری ها می­توان استفاده نمود؟

این ربات سرخطی قادر به کار کردن در تمامی کارگزاری­ها نظیر ربات سرخط زن کارگزاری مفید، ربات سرخطی کارگزاری اگاه، ربات سرخط زن بورس سینا تریدر، ربات سرخط زن همه کارگزاری ها، ربات کارگزاری فارابی، ربات سفارش سرخطی بورس زیر ساخت اکسیر، پارسیان، کارگزاری بانک ملت، ربات بورس کارگزاری بانک سپه، آفتاب درخشان خاورمیانه و سایر کارگزاری­ ها می­باشد.

در واقع این ربات قادر به پشتیبانی از تمامی کارگزاری­ها می­باشد و از این رو هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت و لازم به ذکر است که این ربات براساس سامانه­ ها قادر به شخصی سازی خواهد بود و به نوعی می­توان بسته به هر سامانه معاملاتی از آن بهره برد و این کاری است که ما در پکیج به خوبی آن را به شما آموزش خواهیم داد و از این رو شما میتوانید بسته به نیاز خود با هر سامانه ­ای اقدام به ارسال سفارشات سرخطی خود به بورس نمایید.

برخی از مزایای ربات ارسال سفارشات سرخطی بورس

 • شانس شما را در صف ­ها افزایش خواهد داد

همان طور که پیش از این نیز به آن اشاره نمودیم ربات و آموزش­های همراه آن این امکان را به شما خواهد داد تا در صف­های بورسی شانس بیشتری داشته باشید و جلوتر از خیلی از افراد قرار بگیرید.

 • برای تمامی کارگزاری­ها مناسب خواهد بود

شما این امکان را داشته که از هر کارگزاری استفاده نمایید و هیچ لزومی نداشته که صرفا کارگزاری به کار برده شده در آموزش را انتخاب کنید. در واقع در این آموزش تنها روش استفاده از این ربات به شما آموزش داده خواهد شد و پس از آن شما قادر خواهید بود که بسته به سیستم معاملاتی خود اقدام به شخصی سازی ربات کنید. در واقع این ربات به طور کامل در اختیار شما قرار گرفته و پس از آموزش به راحتی از عهده کار کردن با آن برخواهید آمد و شما می­توانید از هر سامانه ­ای در آن بهره ببرید و تنها نیاز خواهد بود که یک بار بسته به سامانه مورد نظر اقدام به شخصی­ سازی ربات نمایید.

 • برای کار با این ربات به هیچ تخصصی نیاز نیست

کار کردن با این ربات هیچ تخصصی را از شما طلب نخواهد کرد و تنها کافی است که مرورگر را باز نموده و طبق آموزش­های ما چندین کلیک نمایید، به همین سادگی!

 • به همراه این ربات محتوای آموزشی نیز ارائه خواهد شد

این ربات سرخطی به همراه خود از یک محتوای آموزشی برخوردار می­باشد که به واسطه آن شما به خوبی کار با این ربات را خواهید آموخت. بعد از آن که شما پرداخت را انجام دهید به طور خودکار این ربات و فایل­های آموزشی مربوط به آن از طریق ایمیل برای شما فرستاده خواهد شد.

سوالات متدوال در رابطه با ربات سرخطی بورس

 1. آیا با ربات سرخطی بورس می­توان انتظار داشت که هر روز نفر اول شد؟

خیر این امر به هیچ عنوان تحقق پذیر نمی­باشد و شما نیز به هیچ عنوان نباید حرف کسانی که این وعده را به شما می­دهند باور کنید.

 1. این ربات چه امکاناتی را در اختیار افراد قرار خواهد داد؟

واقعیت آن است که در زمان ورود دستی به صف ­های سنگین شانس شما بسیار بسیار پایین خواهد بود. حال آن که ربات سرخطی بورس قادر خواهد بود که شانس شما را برای کسب رتبه بهتر در صف افزایش دهد اما با این حال باز هم ممکن است که شما با وجود این ربات نیز به طور صددرصد موفقیت را تجربه نکنید.

 1. با استفاده از این ربات در طی یک روز بایستی چه میزان زمان گذاشته شود؟

شما با صرف تنها ۵ دقیقه در ساعت هشت و نیم صبح پس از مدتی به چنان سودی خواهید رسید که با هیچ روشی دیگری امکان رسیدن به آن را نخواهید داشت.

 1. برای کار با ربات سرخطی بورس به سخت افزار خاصی نیاز است؟

خیر برای کار با این ربات تنها نیاز است که شما یک لپ تاپ و کامپیوتر در اختیار داشته و بتوانید از طریق مرورگر کروم و فارکس وارد اینترنت شوید.

 1. آیا این ربات از نظر تعداد سفارش یا زمان و… محدودیتی خواهد داشت؟ آیا بایستی بعد از مدتی شارژ مجدد انجام شود؟

این ربات هیچ گونه محدودیتی نخواهد داشت و از این رو پس از خرید دیگر نیازی به شارژ مجدد نداشته و شما به راحتی قادر به استفاده ­های متعدد و نیز استفاده از کارگزاری مورد نظر خود خواهید بود.

 1. آیا آپدیت این ربات رایگان می­باشد؟

بله شما تنها با یک بار خرید این ربات امکان بهره مندی از آپدیت ­های این برنامه را به صورت رایگان خواهید داشت.

 1. آیا تنها با یک بار خرید این ربات می­توان به صورت چند نفری از آن استفاده نمود؟

نه این امکان وجود نخواهد داشت. این کار به هیچ عنوان مورد رضایت ما نخواهد بود و در واقع شما با دادن این ربات به افراد دیگر نه تنها در مورد زحمات ما برای تهیه این ربات اجحاف خواهید نمود بلکه شانس خود را نیز برای قرارگیری در صف خرید و فروش نصف می­کنید.

 1. آیا با خرید این ربات تضمینی برای خرید و یا فروش سهام از سوی فرد وجود خواهد داشت؟

نه در این رابطه هیچ تضمینی وجود نخواهد داشت. در واقع حتی اگر شما در صف خرید اولین نفر نیز باشید باز هم بایستی افرادی وجود داشته باشند که به خرید یا فروش سهام تمایل نشان دهند. به نوعی همه چیز به حجم معاملات وابسته است و نمی­توان اهمیت رقبا را در این زمینه نادیده گرفت. اما با این حال به کمک این ربات شانس شما افزایش خواهد یافت.

مخاطبین ربات سرخطی بورس چه کسانی هستند

اگر شما جزو افراد زیر هستید این ربات برای شما مناسب خواهد بود:

 • اگر می­خواهید یک سرمایه گذاری پرسود و کم ریسک را آغاز کنید؛
 • اگر قصد داشته با دست پر وارد بورس شوید؛
 • اگر مایلید در خانه یک شغل پردرآمد و با ریسک پایین داشته باشید؛
 • و اگر قصد داشته در صف­های خرید از افراد بسیاری جلو بزنید.

اما در صورتی که در شرایط زیر قرار دارید توصیه می­شود از تهیه این ربات صرف نظر کنید:

 • اگر مشکلی با درآمد فعلی خود ندارید؛
 • اگر فکر می­کنید که هیچ کاری با ریسک پایین وجود ندارد؛
 • اگر هنوز مایلید با شیوه ­های قدیمی کار کنید؛
 • اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که فکر می­کنید نیازی به این ربات نخواهید داشت؛
 • و اگر انگیزه کافی برای یک تحول بزرگ را ندارید.

به روزرسانی: ربات جدید سرخطی به شیوه وب سرویس / api کارگزاری ها
+این ربات جدید به کمک api کارگزاری ها منجر به افزایش سرعت عملکرد شما در سرخطی می­گردد.
به روزرسانی ربات سرخطی موبایل
+ اضافه شدن روش سرخطی زدن با موبایل
+آموزش جدید ربات سرخطی به صورت تصویری
به روزرسانی ربات سرخطی جدید
+ افزودن ربات جدید  (قابل استفاده برای هر کارگزاری
+در این نسخه ربات مرورگر کروم ارتقا یافته است
+اضافه شدن روشی جهت محدودیت ۳۰۰ میلی ثانیه درون آموزش

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *